جدیدترین اخبار

حمایت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از گرایش UI Design سومین دوره رقابت‌های فن‌آورد

با توجه به مواجه برخی از سازمان‌ها و مراکز خدماتی با مسائلی خاص و تعامل موثر فن‌آورد با نخبگان بخش صنعت و خدمات کشور و جامعه علمی و همچنین مورد شناسایی نیاز سازمان‌ها و حل مسائل واقعی به واسطه ظرفیت‌های داخلی، دور سوم رقابت‌های تخصصی فن‌آورد در گرایش UI Design با حمایت ویژه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.

همچنین برای بالا بردن سطح کیفی مسابقات، از تجربیات جناب آقای نوید قاسمی، رتبه اول گرایش UI Design دور دوم رقابت‌های فن‌آورد در سال ۹۴، یکی از طراحان برتر واسط کاربری در ایران که همکاری با دو تم برتر سایت مطرح تم فارست thefox & kalium را در کارنامه خود دارد، استفاده خواهد شد.

wireframesFull

نفرات راه یافته به مرحله حضوری رشته مهندسی برق مشخص شدند

به گزارش دبیرخانه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، پس از تلاش شرکت‌کنندگان در مرحله غیر حضوری رقابت های تخصصی فن آورد در رشته مهندسی برق و بررسی‌های دقیق صورت گرفته توسط داوران رقابت‌ها، نفرات راه یافته به مرحله حضوری رقابت‌های فن آورد به شرح ذیل (بدون هیچ ترتیب خاصی) می‌باشد.

مقتضی است افراد ذیل پس از اطلاع، به سایت فن آورد به نشانی www.fanavard.com مراجعه نمایند و پس از اطلاع از قوانین مرحله حضوری، فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

گرایش میکروکنترلر

۱- مسلم یزدانی

۲- مهران بافنده

۳- محمدرضا شکراللهی

۴- محمدمهدی فانی

۵- مهدی داداشی

۶- محمد فتاحی ثانی

۷- حسن کاشف

۸- مصطفی فتح‌الله پور شوشتری

۹- سهیل درویش متولی

۱۰- احمدرضا ملکیان

۱۱- امیر فخیم بابائی

۱۲- مرتضی زندی

۱۳- حمید صادق جونقانی

۱۴- مسعود کریمی

۱۵- مسعود زاهدی

۱۶- مرتضی رجبعلیان

۱۷- محمد صفوی‌زاده

۱۸- محمدامین اشراقی

۱۹- سید روح‌الله غفوری

۲۰- سروش صادقی بیدار

گرایش مونتاژ بردهای الکترونیکی

۱- آرزو عبداللهی

۲- حامد صفردوست

۳- حمید صفردوست

۴- محمد آقاگلی

۵- حامی مهدوی نتاج

۶- احسان عموئی

۷- رضا ممبینی

۸- محمد امیدی

۹- محمداحسان اختیاری

۱۰- حسین رضائی

 گرایش طراحی مدار چاپی

۱- عباس باسره

۲- علی اکبر اکبری پیشه

۳- فرزاد خسروی

۴- حمید شیبانی‌نیا

۵- عطا قادر

۶- فاطمه ردائی

۷- مصطفی عسکری مشهدی

۸- مهدی دهقان

۹- امین تقی‌زاده

۱۰- علی‌محمد شفیعی‌سروستانی

۱۱- علی کرباسی

۱۲- ساناز جولازاده

۱۳- سارا راهدار

۱۴- محسن حکمت

۱۵- محمدامین اشراقی

۱۶- پویا عاقلی

۱۷- رضا اسدی

۱۸- سپهر هشترودی

۱۹- میلاد شیخ‌لر

۲۰- محمدحسین کوهی قمصری

نفرات راه یافته به مرحله حضوری رشته اوسینت (OSINT) مشخص شدند

به گزارش دبیرخانه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، پس از تلاش شرکت‌کنندگان در مرحله غیر حضوری رقابت های تخصصی فن آورد در رشته اوسینت (OSINT) و بررسی‌های دقیق صورت گرفته توسط داوران رقابت‌ها، نفرات راه یافته به مرحله حضوری رقابت‌های فن آورد به شرح ذیل (بدون هیچ ترتیب خاصی) می‌باشد.

مقتضی است افراد ذیل پس از اطلاع، از ساعت ۲۲ امشب به سایت فن آورد به نشانی www.fanavard.com مراجعه نمایند و پس از اطلاع از قوانین مرحله حضوری فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

۱- علی باقری‌ها

۲- احمدرضا سعیدبخش

۳- روح الله عباسی

۴- فاطمه کریمی

۵- مصطفی سعیدی‌کیا

۶- نوید باباخانی

۷- محمدرضا فرهادی

۸- حسین محسن‌پوریان

۹- سیدجواد رضایی

۱۰- بابک پوراصغر

۱۱- سیاوش میرشاهی

۱۲- مهدی جباری

۱۳- فرخ کریمی

۱۴- امیر دهقانی اسکویی

۱۵- اسماعیل عبدالله زاده

۱۶- مسعود روستایی

۱۷- مهدی فرامرزی

۱۸- امیرحسین شیرزاد

۱۹- علیرضا پاکاری

۲۰- محمد پورحاجی

۲۱- صادق رمضان‌پور نامقی

نفرات راه یافته به مرحله حضوری رشته برنامه‌نویسی تلفن‌های هوشمند مشخص شدند

به گزارش دبیرخانه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، پس از تلاش شرکت‌کنندگان در مرحله غیر حضوری رقابت های تخصصی فن آورد در رشته برنامه‌نویسی تلفن‌های هوشمند و بررسی‌های دقیق صورت گرفته توسط داوران رقابت‌ها، نفرات راه یافته به مرحله حضوری رقابت‌های فن آورد به شرح ذیل (بدون هیچ ترتیب خاصی) می‌باشد.

مقتضی است افراد ذیل پس از اطلاع از ساعت ۲۲ امشب به سایت فن آورد به نشانی www.fanavard.com مراجعه نمایند و پس از اطلاع از قوانین مرحله حضوری فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

گرایش Android

۱- کیوان اثباتی

۲- هشیار احمدپور

۳- سعیده افشاری

۴- فرزام آقامحمدی

۵- محمدحسین پارسایی

۶- پویان تبریزی

۷- مرتضی تقی زاده

۸- علیرضا حبیب پور

۹- امیر حدودی آذربالاو

۱۰- پویا حیدری

۱۱- مسعود حیدری

۱۲- محمد خالقی

۱۳- علی اصغر خانی کوثرخیزی

۱۴- ایمان خوش‌آبی

۱۵- امیر دادگری

۱۶- محسن داوودی

۱۷- عبدالسلام دهواری

۱۸- رضا سعیدی

۱۹- مسعود سلیمانی

۲۰- علی شرافتیان

۲۱- علی اصغر شریفیان

۲۲- پرنیان شیردست

۲۳- امیرحسین شیرزاد

۲۴- حمیدرضا صابری

۲۵- مینا صباغ

۲۶- حسن علیزاده

۲۷- مصطفی عیدی

۲۸- حمید قاسمی

۲۹- سیدمحمدرضا قدم‌گاهی

۳۰- مهرداد قره باغی

۳۱- یوسف کاخکی

۳۲- محمد گلچه دوز

۳۳- سعید محمدعلی‌رجب

۳۴- علی میرقاسمی

۳۵- رضا نادرفرد

۳۶- امیررضا نشاطی پیربرج

۳۷- مهتاب نیک‌نهاد

۳۸- محمدمهدی نوری

۳۹- حسن‌علی نیکنام

۴۰- نسرین یحیایی

گرایش IOS

۱- امیرمحمد سلیمانی نیاکی

۲- صالح آذری

۳- حبیب غفارزاده

۴- مجید خوش‌پور

۵- محمد نادری

۶- محمدمهدی میرزایی

۷- محمدمهدی بادجیان

۸- رضا رمضانی

۹- سیدپارسا نشایی

۱۰- سمیه ثابتی بیلندی

۱۱- یزدان وکیلی‌نژاد

۱۲- امیر عزیزی

نفرات راه یافته به مرحله حضوری رشته داده‌کاوی مشخص شدند

به گزارش دبیرخانه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، پس از تلاش شرکت‌کنندگان در مرحله غیر حضوری رقابت های تخصصی فن آورد در رشته برنامه‌نویسی کامپیوتر و بررسی های دقیق صورت گرفته توسط داوران رقابت‌ها نفرات راه یافته به مرحله حضوری رقابت های فن آورد به شرح ذیل (بدون هیچ ترتیب خاصی) می‌باشد. مقتضی است افراد ذیل پس از اطلاع از ساعت ۲۲ امشب به سایت فن آورد به نشانی www.fanavard.com مراجعه نمایند و پس از اطلاع از قوانین مرحله حضوری فرم ثبت‌نام را تکمیل نمایند.

۱- علیرضا نیکبخت

۲- اقبال رحیمی کیا

۳- احسان اسحاقی نصرآبادی

۴- عرفان توکلی

۵- فریبا هاشمی

۶- نفیسه حاتمی

۷- هومن صنعتکار مدبر

۸- مسعود کاویانی

۹- مهدی فرامرزی

۱۰- محسن یزدی‌نژاد

۱۱- محمدرضا مولوی

۱۲- رامین طوسی

۱۳- سینا مختارزاده آذر

۱۴- عباس معاذاللهی

۱۵- سیدابوالفضل مهدی‌زاده

۱۶- علیرضا نوریان

۱۷- کوروش اقبالی

۱۸- آرش فتاح‌زاده

۱۹- حسن حافظ کلاهی

۲۰- حامد کرباسی

۲۱- مهدی وجدی

۲۲- مجید عبدالشاه

۲۳- محمدرضا چناریان نخعی

۲۴- محمدرضا دانشور

۲۵- بیتا شمس

۲۶- محمدرضا محتاط

نفرات راه یافته به مرحله حضوری رشته برنامه‌نویسی کامپیوتر

به گزارش دبیرخانه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، پس از تلاش شرکت‌کنندگان در مرحله غیر حضوری رقابت های تخصصی فن آورد در رشته برنامه‌نویسی کامپیوتر و بررسی های دقیق صورت گرفته توسط داوران رقابت‌ها نفرات راه یافته به مرحله حضوری رقابت های فن آورد به شرح ذیل (بدون هیچ ترتیب خاصی) می باشد. مقتضی است افراد ذیل پس از اطلاع از ساعت ۲۲ امشب به سایت فن آورد به نشانی www.fanavard.com مراجعه نمایند و پس از اطلاع از قوانین مرحله حضوری فرم ثبت نام را پر نمایند.

گرایش UI Develop

۱- ابوالفضل مهاجری

۲- محمدرضا اسماعیلی

۳- علی مراثی زاده

۴- امیرحسین خادمی

۵- علیرضا شیخ الملوکی

۶- جعفر آخوندعلی

۷- ساناز خمیسی

۸- فرزاد ترکی

۹- دانیال نصیری

۱۰- سپهر علی اکبری

۱۱- محمد رنگ‌امیز طوسی

۱۲- جعفر رضایی

۱۳- علیرضا رنجبری

۱۴- احسان تی‌تیش

۱۵- مسعود بلیتی ظهراب

۱۶- محمد دهقانی

۱۷- حسین شعبانی

گرایش Web Develop

۱- محمد حسینی‌راد

۲- کاوه یزدانخواه

۳- سینا شریف زاده صیفار

۴- علی بهروزی

۵- رامین روشن‌قیاس

۶- محمدحسین کوچکی‌مقدم

۷- محمدجواد مهدی‌زاده

۸- عادل کریمیان

۹- سیدمحمدجواد بهشتیان

۱۰- امین محمودی

۱۱- میلاد الیاسی

۱۲- مجتبی قهاری

۱۳- سعید اورجی

۱۴- محمدعلی فولادی

۱۵- حسین زلفی

۱۶- لقمان حکیمی

گرایش System and Basic Programming

۱- سعید کامیابی

۲- جاوید شعاعی

۳- سجاد اسماعیلی

۴- مهدی هنرمند

۵- مجید عسگری

۶- سیدحامد حسینی

۷- نوید باباخانی

۸- عباسعلی کشکولی‌نژاد

۹- احمدرضا سالوند

۱۰- آرمان ابراهیم‌پور

۱۱- محمد محمدی

۱۲- محمدحمید عاطفی

۱۳- سامان شاهرودی کلور

۱۴- سیداحسان محمدی

۱۵- مجتبی حاجی‌وندیان

۱۶- احمد پیرزرگر

۱۷- رایمند زاجکانی

۱۸- محمد ایرجی

۱۹- معید حیدری

۲۰- صادق رمضان‌پور نماقی

نفرات راه یافته به مرحله حضوری گرایش UI Design

به گزارش دبیرخانه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، پس از ارسال آثار توسط شرکت‌کننده‌ها در مرحله غیر حضوری رقابت های تخصصی فن آورد در گرایش UI Design و بررسی های دقیق صورت گرفته توسط داوران رقابت‌ها نفرات راه یافته به مرحله حضوری رقابت های فن آورد به شرح ذیل (بدون هیچ ترتیب خاصی) می باشد. مقتضی است افراد ذیل پس از اطلاع از ساعت ۲۲ امروز به سایت فن آورد به نشانی www.fanavard.com مراجعه نمایند و پس از اطلاع از قوانین مرحله حضوری فرم ثبت نام را پر نمایند.

۱- علی آجودانیان

۲- رحیم پهلوانیان

۳- مجتبی خزائلی

۴- احسان سبحانی

۵- وحید کشی پور

۶- منوچهر گیتی

۷- محمد ماهر

۸- محمد امین مسیح زاده

۹- حبیب نصیری

۱۰- فرشته ابراهیم نظری

۱۱- محمدعلی نعمتیان

۱۲- اکبر نوریان

۱۳- رضا حافظی

۱۴- تینا رحیمی

۱۵- سینا سعادتمند

۱۶- بهزاد سعیدی

۱۷- پندار صفری

۱۸- جواد عباسی

۱۹- حمیدرضا موسی زاده

۲۰- سید سجاد میر ابراهیمی

۲۱- محسن خدائی

اعلام نتایج مرحله اولیه مسابقه طراحی سردرب پارک فناوری پردیس در رشته مهندسی معماری همراه با گزارش تصویری از روز داوری

پس از اعلام و فراخوان مسابقه طراحی سر درب پارک فناوری پردیس توسط رقابت های تخصصی مهارت سنجی فن‌آورد و ثبت بیش از ۱۱۰۰ درخواست و  مشارکت بیش از ۴۵۰ نفر از دانشجویان، فارغ التحصیلان و متخصصان معماری کشور، داوری آثار ارسالی شرکت­کنندگان در روز چهارشنبه ۱۰ آذر ماه در مجتمع سراج پارک فناوری پردیس با حضور داوران گرامی آقای دکتر ندیمی، آقای دکتر  فرضیان و آقای دکتر انصاری و همچنین نمایندگان محترم پارک فناوری پردیس جناب آقای مهندس خردنیا مدیرکل عمران و توسعه پارک، جناب آقای دکتر شهبازی و جناب آقای مهندس قرائیان اعضای کمیته معماری پارک فناوری پردیس برگزار گردید.

پس از بررسی­های به عمل آمده و انجام داوری توسط داوران و نمایندگان پارک فناوری پردیس، دبیرخانه رقابت های تخصصی مهارت سنجی فن‌آورد بدینوسیله ضمن قدردانی از استقبال گرم جامعه معماری کشور به اطلاع کلیه شرکت­کنندگان محترم مسابقه معماری فن‌آورد (طراحی سردر پارک فناوری پردیس) می­رساند که بر اساس داوری انجام شده در بین بیش از ۲۶۰ طرح ثبت ‌شده در دبیرخانه، آثار برگزیده در دو بخش دسته بندی شده­اند:

بخش اول: شامل ۱۳ اثر برگزیده که بر اساس ارزیابی مبتنی بر معیارهای فراخوان مسابقه معماری علاوه بر تقدیر از گروه در جشن اختتامیه فن‌آورد۹۵ به مرحله دوم نیز راه ‌یافته­اند. برای طراحان این آثار امکان حضور در کارگاه سه روزه ۱۷، ۱۸ و ۱۹ آذر ماه و اصلاح آثار خود مهیا می­باشد.

بخش دوم: شامل ۲۷ اثر برگزیده که بر اساس ارزیابی مبتنی بر معیارهای فراخوان مسابقه معماری در جشن اختتامیه فن‌آورد۹۵ مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

 

در ادامه لیست اسامی گروه ‌ها (بر اساس مشخصات سرپرست گروه) به ترتیب حروف الفبا اعلام خواهد شد.

بخش اول:

۱-مهرداد اسماعیلی پور صدیقی

۲- شایان انوری

۳- محمد پاسبان

۴- بهزاد پور اصغری

۵- احسان داننده حصار

۶- محسن صانعی

۷- احمد امین طبرسی

۸- رضا عبادی

۹- سامان عسگریان

۱۰- محمد حسین کسرائی

۱۱- رقیه محمدی

۱۲- بهرام مرادآبادی

۱۳- نشید نبیان

لازم به ذکر است سرپرستان محترم هر یک از گروه ها بخش اول باید از ساعت ۱۴ امروز شنبه ۱۳ آذر ماه به صفحه اصلی سایت فن­آورد مراجعه نموده و  نسبت به ثبت نام تیم خود در مرحله حضوری اقدام نمایند. بدیهی است عدم ثبت نام در مرحله حضوری به منزله انصراف از رقابت ها تلقی خواهد گردید.

 

بخش دوم:

۱- میثم مسیب نیا

۲- نیما دانش مقدم

۳- مهشید جعفری

۴- سید میلاد بنی هاشمی

۵- امیر مسعود حاتمیان

۶- محمود چراغی توچاهی

۷- سیده کوثر اصغری

۸- زهرا ثابتی نژاد

۹- یحیی نوریان

۱۰- رضا عباس نژاد

۱۱- محمد رحیملو

۱۲- علی خادمیان

۱۳- زهرا حدادی

۱۴- محمد سابقی

۱۵- علیرضا بایرام وند

۱۶- سمیرا جعفری

۱۷- آرش میرزایی قاضی

۱۸- بهروز سلیمی

۱۹- پرستو زالی

۲۰- محسن سوری

۲۱- سعید موسوی

۲۲- پگاه حکیم زاده

۲۳- شراره فریادی

۲۴- محمد سابقی

۲۵- حسین بیات

۲۶- کوشا حاجی آقا علیزاده

۲۷- مهسا شاکری راد

لازم به ذکر است گروه ها و افراد بخش دوم در مراسم اختتامیه رقابت های تخصصی فن­آورد در تاریخ ۲۰ آذر ماه سال جاری مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
هم چنین در ذیل گزارش تصویری فرآیند داوری رقابت ها را می توان مشاهده نمود.DSC_0261 DSC_0321 DSC_0420 DSC_0427 DSC_0368 DSC_0405

 

تمدید مهلت پاسخگویی به سوالات مرحله اول در رشته‌های داده‌کاوی و اوسینت

به اطلاع می‌رساند با توجه به درخواست‌های مکرر شرکت‌کنندگان مبنی بر تمدید دوباره و تشخیص دبیرخانه جهت بالا رفتن کیفیت پاسخ‌های ارسالی، موافقت سرپرست محترم رشته‌ها و با هدف ایجاد فرصت برابر برای تمامی شرکت‌کنندگان، مهلت پاسخگویی به سوالات در رشته داده‌کاوی تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۹ آذر ماه و رشته اوسینت تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۰ آذر ماه تمدید گردید.

شرکت‌کنندگان هرگونه مشکلی را می‌توانند از طریق تماس با دبیرخانه به شماره ۶۶۱۷۷۰۶۸ و  ایمیل دبیرخانه به نشانی ‌info@fanavard.com مطرح نمایند.

راهنمای ارسال فایل در پرتال

شرکت کنندگان محترم می‌توانند با مراجعه به پرتال مسابقه به نشانی contest.fanavard.com شده و با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور خود، اقدام به بارگذاری آثار (رشته گرافیک) و یا پاسخ (سایر رشته‌ها) نمایند.

لازم به ذکر است که نام کاربری، آدرس ایمیل ثبت شده در سایت و رمز عبور کد ثبت نامی که پس از قطعی کردن ثبت نام، توسط سامانه ایمیل و پیامک شده، می‌باشد.

همچنین توضیحات کامل را درباره نحوه پاسخگویی از فایل زیر، قابل مشاهده است:

راهنمای گام به گام و تصویری ارسال

ضمنا شرکت‌کنندگان هرگونه مشکلی را می‌توانند از طریق تماس با دبیرخانه به شماره ۶۶۱۷۷۰۶۸ و  ایمیل دبیرخانه به نشانی ‌info@fanavard.com مطرح نمایند.