برگزیدگان مسابقات «فن آورد» معرفی شدند

برگزیدگان مسابقات «فن آورد» معرفی شدند

سومین دوره مسابقه فن آورد از تاریخ ۱۷ تا ۲۰ آذر در سالن جابر بن حیان دانشگاه شریف برگزار شد. در مرحله مجازی این مسابقه، بیش از ۱۰ هزار نفر شرکت کننده از اقصی نقاط کشور حضور داشتند که برگزیده های این افراد به مرحله حضوری راه یافته اند.

مسابقات فن آورد مجموعه رقابت های تخصصی مهارت سنجی در رشته های برنامه نویسی کامپیوتر، داده کاوی، گرافیک، برنامه نویسی موبایل، مهندسی برق، معماری و osint است.

نفرات برتر هر رشته به شرح ذیل میباشد:

رشته گرافیک

تبلیغات

۱-سرکار خانم نسیم گویا مهر_۷ سکه

۲ – جناب آقای فرشاد قیاسی_۵ سکه

۳- جناب آقای محمد گل سرخی تهرانی_۳ سکه

هویت بصری

۱- جناب آقای حسام شهیدی _۷ سکه

۲- جناب آقای خشایار تیموری _۵ سکه

۳- جناب آقای مهرداد موسوی _۳ سکه

۳-سرکار خانم فاطمه صادقی _۳ سکه

تصویرسازی

۱- جناب آقای میکائیل براتی _۷ سکه

۲- سرکار خانم سولماز جهانگیری _۵ سکه

 

رشته برق- الکترونیک

طراحی مدار چاپی:

۱- جناب آقای علی محمد شفیعی_۳ سکه

۲- سرکار خانم فاطمه ردائی_۲ سکه

۳- جناب آقای سپهر هشترودی_۱ سکه

 

مونتاژ بردهای الکترونیکی:

۱- جناب آقای حمید صفردوست_۳ سکه

۲- جناب آقای محمداحسان اختیار_۲ سکه

۳- سرکار خانم آرزو عبداللهی_۱ سکه

میکروکنترلر:

۱- جناب آقای مرتضی زندی_۳ سکه

۲- جناب آقای مهران بافنده_۲ سکه

رشته برنامه نویسی کامپیوتر

نفرات برتر توسعه رابط کاربری :

۱- جناب آقای علیرضا شیخ‌الملوکی_۵ سکه

۲- جناب آقای مسعود بلیتی‌ظهرابی_۳ سکه

۳- جناب آقای امیرحسین خادمی_۲ سکه

نفرات برتربرنامه نویسی پایه و سیستمی:

۱. جناب آقای سیدحامدحسینی_۵ سکه

۲. جناب آقای جاوید شعاعی_۳ سکه

  1. جناب آقای عباسعلی کشکولی‌نژاد_۲ سکه

نفرات برتر توسعه وب:

۱- جناب آقای علی بهروزی_۵ سکه

۲- جناب آقای سعید اورجی_۳ سکه

۳- جناب آقای لقمان حکیمی_۲ سکه

طراحی رابط کاربری:

۱- جناب آقای رضا حافظی_۵ سکه

۲- جناب آقای محمد ماهر_۳ سکه

۳- جناب آقای محمدامین مسیح زاده_۲ سکه

نفر شایسته تقدیر: جناب آقای رحیم پهلوانیان_۱ سکه

رشته برنامه نویسی تلفن های هوشمند

IOS

۳- جناب آقای محمد مهدی میرزایی_۳ سکه

۳- جناب آقای امیرمحمد سلیمانی نیاکی_۳ سکه

Android

۲- جناب آقای ایمان خوش آبی_۵ سکه

۳- جناب آقای کیوان اثباتی _۳ سکه

رشته داده کاوی

 

  1. جناب آقای آرش فتاح زاده، صادق صابریان و ابراهیم بادرستانی _۱۰ سکه
  2. جناب آقای علیرضا نوریان_۵ سکه
  3. جناب آقای حامد کرباسیان و محمد افشار _۵ سکه

رشته معماری:

۱- جناب آقای محمدحسین کسرائی، یحیی نوریان، صائب کفایتی و محمد دیانتی _۱۵ سکه

۲- جناب آقای رضا عبادی، علی رحمانی، مرتضی عبادی و نسرین امیدی _۶ سکه

۳- سرکار خانم شیرین بارول، دادبه محبی، بهزاد خرم و پرنیان پزشکی _۳ سکه

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*