یک ماه گذشت! از فن‌آورد چه خبر؟!

pomegranate--food_19-128246

ضمن تبریک شب یلدا به تمامی شرکت کتندگان محترم، با توجه به گذشت حدود یک ماه از مراسم اختتامیه و تقدیر از اکثر نفرات برتر مسابقات، دبیرخانه مسابقات گزارشی از آخرین وضعیت امور را جهت اطلاع رسانی به عموم شرکت کنندگان اعلام می نماید :

وضعیت نمره ها و گواهی حضور ها و رتبه بندی ها

باعث افتخار است که اعلام شود بالاخره و در روز گذشته داوران مسابقه لطف کرده و پس از بررسی های مجدد و ریزبینی های لازم، آخرین نمره های گرایش های باقی مانده شرکت کنندگانِ مرحله حضوری را در اختیار دبیرخانه مسابقات جهت صدور کارنامه و گواهی مهارتی قرار دادند تا دبیرخانه نیز پس از بسته بندی شکیل کارنامه ها و گواهی های حضور و گواهی مهارتی بسته هایی را به همراه فیلم های مراسم اختتامیه و کلیپ های مسابقه از طریق پست برای شرکت کنندگان محترم ارسال نماید.

*لازم به ذکر است تاخیر یک ماهه تکمیل امتیازات به دلیل تعطیلات یک هفته ای پس از مسابقه و پیش آمد های حقوقی و پیگیری های دبیرخانه و همچنین حساسیت های داوران محترم مسابقه در رعایت شدن عدالت بوده است.

*پس از تحویل دادن بسته هر شرکت کننده به اداره پست ایمیل و پیامکی به شرکت کننده محترم مبنی بر ارایه بسته به اداره پست جهت پیگیری های لازم داده خواهد شد.

 

وضعیت معرفی نفرات برتر و شرکت کنندگان مسابقه حضوری به شرکت های حامی

با توجه به اینکه لیست نمرات شرکت کنندگان محترم به تازگی در دبیرخانه مسابقات تکمیل شده است، دبیرخانه در حال تکمیل رزومه ها و مستند سازی اطلاعات شرکت کنندگان است که از اوایل هفته آینده لیست ها در اختیار شرکت ها قرار خواهد گرفت لذا منتظر تماس باشید..

*لازم به ذکر است در فرایند تکمیل، اگر رزومه تعدادی از شرکت کنندگان مشکل و یا نا موجود باشد، ار شرکت کنندگان از طریق ایمیل درخواست خواهد شد که رزومه خود را در اسرع وقت ارسال نمایند. لطفا جهت تسریع امور معرفی شرکت کنندگان به شرکت ها با دبیرخانه کمال همکاری را داشته باشید.

 

وضعیت جوایز باقی مانده مسابقات

لازم به ذکر است که در مراسم اختتامیه بیش ار ۱۱۰ سکه بهار آزادی به نفرات برتر اهدا گردید که چند نفر حضور نداشتند. جوایز این افراد نزد دبیرخانه محفوظ است، البته دو نفر از نفرات برتر نیز به دبیرخانه مراجعه کرده و جوایز و لوح تقدیر را دریافت نمودند. همچنین در رابطه با افراد شایسته تقدیر، با جایزه نقدی نیز لازم به ذکر است که جوایز این افراد نزد دبیرخانه مسابقات محفوظ است اما در این مورد با توجه به اینکه هزینه کارت های هدیه مسابقه بر عهده اسپانسر های هر رشته از مسابقات بوده و این اسپانسر ها هنوز بعد از گذشت یک ماه از مسابقه با دبیرخانه تسویه حساب نکرده اند منتظر هستیم تسویه نمایند.

*لازم به ذکر است در انتها و پس از گذشت مهلت مشخص اگر این حامیان به تعهدات خود عمل نکنند دبیرخانه مسابقات پس از تسویه با شرکت کنندگان محترم و انتشار اسامی این حامیان به عنوان “حامیان زرشکی” از طریق مراتب قانونی پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.

 

خبرهای خیلی خوب

خبرهای مسابقه تلویزیونی فن‌آورد با رویکرد سنجش مهارت های کارآفرینی نیز به زودی از طریق همین بلاگ اطلاع رسانی خواهد شد. منتظر دیگر خبرهای خیلی خوب ما نیز باشید.

 

در انتها شایان ذکر است ایمیل دبیرخانه مسابقات به نشانی info@fanavard.com پاسخگوی همیشگی سوالات و پذیرای انتقادات و پیشنهاد های شما عزیزان خواهد بود.

در ضمن لطفا اگر آدرس شما کامل نمی باشد و یا رزومه خود را قبلا ارسال نکرده اید جهت تکمیل پرونده، از طریق ایمیل مذکور به دبیرخانه ارسال نمایید.

 

همچنین از این پس علاوه بر شماره ۰۲۱۶۶۴۰۴۱۲۵ شماره ۰۲۱۶۶۴۸۸۱۳۶  نیز به صورت مستقیم پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.

۳۴ Comments

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*