ثبت‌نام در چهارمین دوره مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد

نیاز روزافزون بخش‌های مختلف صنعت و خدمات کشور به افراد متخصص جهت حل مسائل مربوط به آنان، فن‌آورد را بر آن داشت تا سازوکاری را برای برطرف نمودن این مسئله‌ها ایجاد نماید. در همین راستا، این مجموعه در تعامل با متخصصان فعال در حوزه‌های گوناگون سراسر کشور، اقدام به طراحی مجموعه رقابت‌های تخصصی کرده ‌است. در این رقابت‌ها، نیاز‌ها و مسائل سازمان‌ها و شرکت‌های متقاضی مورد بررسی قرار گرفته و در مرحله اول به صورت اینترنتی برای شرکت‌کنندگان مطرح می‌گردد؛ پس از ارزیابی پاسخ‌های اولیه شرکت‌کنندگان، صاحبان ایده‌های برتر به مرحله حضوری راه می‌یابند تا این مسائل در فاز تکمیلی و در قالب یک رقابت بین آنها حل خواهد شد.

salon

دور اول رقابت‌های تخصصی فن‌آورد در مرداد ماه سال ۱۳۹۳ برگزار شد. استقبال گسترده ‌شرکت‌کنندگان، پشتیبانی و حمایت فراتر از پیش‌بینی مؤسسات و شرکت‌های صنعتی و پیشنهاد‌های نهادهای معتبر، موجب شد تا  دوره دوم این رقابت‌ها نیز در سال ۹۴ با ۳۵۰۰ نفر شرکت کننده در مرحله غیرحضوری و ۳۵۰ نفر شرکت کننده در مرحله حضوری برگزار گردد.

خوشبختانه دور سوم فن‌آورد با استقبال چشمگیری نسبت به دور اول و دوم مواجه شد بطوریکه بالغ بر ۱۰۵۰۰ نفر شرکت‌کننده در مرحله اینترنتی به رقابت پرداختند؛ پس از برگزاری این مرحله، ۵۰۰ نفر که مهارت آن­ها در این مرحله احراز گردید برای شرکت در مسابقه حضوری در دانشگاه صنعتی شریف دعوت شدند.

fanavard_prize

مراسم اختتامیه دور قبلی این رقابت‌ها در آذر ماه ۱۳۹۵ برگزار شد؛ طی این مراسم، مجموعاً از ۶۰ نفر از شرکت‌کنندگان به عنوان نفرات برگزیده تقدیر به عمل آمد و بالغ بر ۲۵۰ سکه بهار آزادی به نفرات برتر اهداء گردید.

پس از برگزاری سومین دوره رقابت‌های ملی فن‌آورد در سال ۹۵، دور چهارم این رقابت‌ها با حمایت مؤسسه کار و رفاه اجتماعی، مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری، پارک فناوری پردیس، ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز و … در ۱۳ رشته برنامه‌نویسی کامپیوتر، برنامه‌نویسی تلفن‌های هوشمند، داده‌کاوی، برق الکترونیک، OSINT (جستجوی هوشمند)، معماری، گرافیک، انیمیشن، کارآفرینی، Gamification، هوش، سرمایه‌گذاری هوشمند، مسئله‌یابی در بیش از ۲۰ گرایش تخصصی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است که این مسابقات همانند سال گذشته در دو مرحله اینترنتی و حضوری برگزار و به نفرات برتر مجموعاً بالغ بر  ۵۰۰ میلیون تومان جایزه اهداء خواهد شد. مهلت ثبت نام در مسابقه نیز تا ۳۰ فروردین ۹۷ میباشد.

fanavard_P

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*