بورسیه آموزشی، دوره تخصصی فن‌آورد، این بار ویژه متخصصین طراحی UX

تجربه کاربری یا UX (مخفف عبارات User Experience) به معنای برداشتها و احساسات کاربر در زمان استفاده از یک محصول است. در واقع، تجربه کاربری شامل رفتارها، نگرش‌ و احساسات یک کاربر در زمان استفاده از یک محصول، سامانه یا سرویس است. به عبارت دیگر، تجربه کاربری همان خاطره‌ای است که با استفاده از یک محصول، سامانه یا سرویس در ذهن کاربر نقش می‌بندد. گرچه تجربه کاربری بیشتر در محصولات مرتبط با تکنولوژی و وب مورد توجه قرار گرفته است، اما باید در نظر داشت که تجربه کاربری مختص محصولات نرم افزاری و تکنولوژی نیست و برای همه محصولات و خدمات کاربرد دارد.

در این سمینار، کاربران تجربه‌ه­ای که در زمان استفاده از محصولات مختلف دارند را با هم به اشتراک می­‌گذارند و این موضوع تاثیر مستقیمی بر فروش آن محصول خواهد داشت. از طرف دیگر، در مبحث برندسازی، تجربه کاربر اهمیت زیادی دارد و حسی که استفاده از یک محصول برای کاربر ایجاد می­‌کند، تاثیر مستقیمی بر علاقه او به برند مورد نظر خواهد داشت.

لازم به ذکر است در این رویداد، ثبت‌نام رای نفرات برتر دور سوم رقابت‌های فن‌آورد با تخفیف ۱۰۰% و برای شرکت‌کنندگان مرحله حضوری با ۵۰% تخفیف، انجام می‌گیرد.

متقاصیان می‌توانند جهت کسب اطلاع بیشتر و ثبت نام به http://evnd.co/E7fHo مراجعه نمایند.

photo_2017-05-04_23-29-25

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*