بهترین ها به دنبال بهترین راه حل ها

رقابتی فشرده در اولین روز از مسابقه فن آورد

 بهترین ها به دنبال بهترین راه حل ها

 

photo_2016-12-08_14-31-28
روز اول مسابقات فن آورد در حالی به پایان رسید که شرکت کنندگان به شدت مشغول بررسی سوالات بخش خود بودند و ابهامات خود را با اساتید و داوران مطرح می کردند.
هر کس در یکی از گرایش های موجود نرم افزار های موبایل، معماری، گرافیک،داده کاوی، برق و osint در یک بخش از سالن شهید غلامرضا جباری در دانشگاه شریف مشغول کار بودند.
نکته مهم در مورد سوالات تمام گرایش هادر این سوالات برای هر گرایش موضوعی به طور عینی که از مشکلات کارفرمایان پشتیبان مسابقه فن آورد هست،فراهم شده است.
به گفته دکتر علیرضا محمدی داور گرایش داده کاوی با توجه به پروژه هایی که ادارات و نهاد های خصوصی یا دولتی به فن آورد می سپارند،سوالات هر گرایش طرح می شود.
وی افزود: در حقیقت سوالات، همان سوالات کاربردی مورد نیاز شرکت ها است.
محمدی اضافه کرد: با توجه به نگاه اقتصاد مقاومتی و لزوم تولید اقتصاد دانش بنیان و در حقیقت رفع نیازهای جامعه از طریق اتکا به درون سوالات طوری طراحی شده است که با کمک راه حل های ارائه شده این مشکلات اساسی که گاها به چندین موضوع دیگر هم ارتباط مستقیم دارد، به نتیجه برسند.
محمدی با اشاره به توانایی شرکت کنندگان که در این مسابقه،گفت: پتانسیل های موجود در اینجا می تواند مشکلات بسیاری را در سطح کشور حل کنند. چندین شرکت که در حال حاضر جزو اسپانسرهای مجموعه هستند در سال های گذشته اذعان کرده اند که چندین میلیون هزینه کرده اند تا چند نفر را استخدام کنند که به گفته خودشان اصلا به کیفیت کسانی که از فن آورد گرفته اند، نبوده است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*