اختتامیه مسابقات، شنبه با حضور دکتر ستاری برگزار می‌شود

رقابت های تخصصی فن‌آورد به روز آخر رسید

اختتامیه مسابقات، شنبه با حضور دکتر ستاری برگزار می‌شود

ساعتی پیش زمان قانونی برای پاسخ به سؤالات در تمام بخش‌های موجود در مجموعه رقابت‌های تخصصی مهارت سنجی فن آورد به پایان رسید.

بعضی از گرایش‌ها مثل برق ساعت دو بعدازظهر و برخی دیگر مثل گرافیک ساعت چهار بعدازظهر به‌طور کامل به کار خود پایان دادند.

از حالا به بعد شروع کار اساتید و داوران بسیار جدی‌تر می‌شود. به گفته بسیاری از داوران در گرایش‌های مختلف به دلیل نزدیک بودن بسیار زیاد نتایج کار برای مشخص کردن جایگاه هر نفر بسیار سخت است و نیاز به‌دقت فراوانی دارد.

از طرف دیگر گروهی از شرکت‌کنندگان سالن را ترک کرده‌اند و عده‌ای دیگر هم منتظر هستند تا داوران کار خود را به‌صورت رسمی آغاز کنند.

در چند ساعت آینده به گفته اساتید به سؤالاتی پاسخ داده خواهد شد که مشکلات ریزودرشت مهمی را در کشور گره‌گشایی خواهد کرد. سؤالات برخی از گرایش‌ها به شکلی بود که حتی برخی از اساتید همان رشته‌ها در خارج از مجموعه فن آورد هم معتقد بودند که این سؤالات جوابی نخواهد داشت درصورتی‌که به اذعان اساتید حاضر برخی از شرکت‌کنندگان به‌گونه‌ای پاسخ سؤالات را داده‌اند که حتی انتخاب راه‌حل بهتر را هم مشکل می‌کند.

باید منتظر ماند تا پاسخ‌ها از سوی داوران رصد شود.

فردا شنبه برنامه اختتامیه مجموعه رقابت‌های تخصصی مهارت سنجی فن آورد در سالن جابر بن حیان دانشگاه صنعتی شریف از ساعت ده تا دوازده برگزار خواهد شد. مهمان ویژه این برنامه دکتر سورنا ستاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری خواهد بود.

 

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


*